Скління фасадів

Ми живемо у 21 столітті, і сьогодні трендами в архітектурі є використання скла, металу та бетону. Зараз, в епоху новітніх технологій, тримаючі стіни, металеві та залізобетонні конструкції ховають всередину будівель і вони поступаються місцем скляним фасадам, які створюють враження, ніби вся будівля зроблена повністю зі скла. При цьому, міцність та витривалість ніяким чином не страждає – вітер, перепади температур та опади їм не страшні. Герметичні склопакети, які можуть бути багатошаровими, надійно захищають від шуму та мають відмінну термоізоляцію.

Щоб захистити ваше приміщення від сонця, якщо будівля знаходиться на сонячній стороні, може використовуватися спеціальне скло з покриттям, адже прозорий фасад пропускатиме багато світла, що не завжди потрібно, особливо влітку. Для цього здійснюється тонування або відбиваючий ефект. І потім дзеркальна сторона дуже гарно виглядає ззовні та надає будівлі футуристичного і сучасного вигляду

Гортайте далі для перегляду

Скляний фасад може бути з рамками з нержавіючої сталі, алюмінію чи зовсім безрамковий.

Основними перевагами алюмінієвого фасаду є легкість конструкції, простота у встановленні, антикорозійна стійкість та відносно невисока вартість. Вам буде встановлений профіль з додатковими пазами для відведення вологи та вентиляції системи. Якщо є необхідність заміни окремої ділянки фасаду, його легко можна вилучити з поверхні без порушення цілісності конструкції. Крім цього, матеріал для фасадних полотен майже не теплопровідний, завдяки чому не нагрівається в спекотну пору року.

Для декоративних фасадних панелей використовується алюмінієвий профіль, за допомогою якого можна зробити конструкції незвичних форм та нестандартних розмірів, в тому числі для великих площ. Як і звичайні офісні перегородки, фасадні полотна міцні, легко миються, стійкі до корозії та згладжують технічні нерівності будівель. Крім того, від дощу, снігу чи різкого перепаду температур, фасадні перегородки зі скла майже не деформуються і готові служити понад півстоліття.

Та найнезвичніше з точки зору естетики виглядають безрамкові фасади, в яких теж використовується алюміній, та з зовнішнього боку він непомітний. Панелі з надміцного загартованого скла встановлюються в стик і фасад виглядає цілком скляним. Оскільки таке скло в рази міцніше за звичайне, безрамні фасади надійні й довговічні та розраховані на експлуатацію протягом багатьох десятиліть.

Саме зовнішній вигляд будівель зі скляним фасадом, який милує око, є однією з ключових причин, завдяки якій ця технологія все частіше використовується та поширюється. Адже будинків, ніби зроблених зі скла, з виразними скло-металевими фасадами, стає все більше в світі. Вони привертають увагу перехожих та ефектно доповнюють міський ландшафт. Таке рішення для будівництва застосовують не тільки в бізнес і торгових центрах, а й активно впроваджують господарі приватного житла, для зимових садів і творчих майстерень.
Фасадне скління будівель – найкращий варіант для дизайнерських архітектурних проектів, яким потрібно знайти нестандартне рішення щодо оформлення незвичних конструкцій, таких як куполи, похилі чи вертикальні дахи.